Mikrodermabrazja diamentowa z maską
Mikrodermabrazja diamentowa cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów salonów kosmetyczny, ma to związek przede wszystkim z szerokim zastosowaniem jakie znajduje ten zabieg. Pozwala on nie tylko odświeżyć i odmłodzić skórę, ale jest również wskazywany jako jedna z metod walki z trądzikiem pospolitym. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest szczególnie zalecany osobom, które borykają się z problemami takimi jak: trądzik pospolity, przebarwienia skóry, zmarszczki, zanieczyszczona skóra, poszarzała skóra, rozstępy, blizny.
Zabieg polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka przy pomocy diamentowej głowicy. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, którego celem jest likwidacja niedoskonałości, regeneracja i odmłodzenie skóry. Zabieg ten jest bardzo delikatny i w pełni bezbolesny – trwa bardzo krótko i nie powoduje żadnych podrażnień. Jest przyjemny i przede wszystkim bardzo skuteczny. Zabiegowi złuszczania poddane są jedynie górne warstwy naskórka, dlatego polecana  jest osobom o wrażliwej i delikatnej skórze.
Przeciwwskazania do tego rodzaju zabiegów, są to: zakażenia wirusowe, skłonność do bliznowców, przerwana ciągłość skóry, trądzik różowaty, aktywny trądzik młodzieńczy, znamiona na skórze, nowotwory skóry.
Cena: 130zł
Czas zabiegu: 30-60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: do 12 miesięcy
Sugerowana seria: 5 zabiegów
Zabieg kawitacyjny z maską
To zabieg, od którego rozpoczynamy większość pielęgnacji cery. Pozwala w bezpieczny sposób oczyścić cerę i przygotować do dalszej pielęgnacji. W naszym salonie peeling kawitacyjny zawsze uzupełniamy odpowiednio dobraną ampułką i wykańczamy maską ulgową lub kremową.
Peeling kawitacyjny to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny pozwalający na głębokie oczyszczenie skóry, głównie ze złuszczonego naskórka. Podczas zabiegu wykorzystuje się zjawisko, jakim jest kawitacja. Polega na zamianie fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Ponadto urządzenie, którym przeprowadza się peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe.
Wskazania do przeprowadzenia peelingu kawitacyjnego:
Dla osób posiadających:
* przetłuszczającą się cerę,
*cierpią na trądzik,
*zmagają się z przebarwieniami skóry,
*posiadają problem cieni pod oczami,
*mają już pierwsze zmarszczki,
*chcą poprawić jędrność skóry,
*chcą przywrócić skórze blask.
Przeciwwskazania:
*choroby tarczycy
*choroby nowotworowe
*niewydolność krążenia
*zakrzepowe zapalenie żył
*padaczkę
*osteoporoza
*stany zapalne skóry
*metalowe implanty
*rozrusznik serca
Cena: 130zł
Czas zabiegu: 30-60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: Po serii -zabiegi przypominające
Sugerowana seria: 5 zabiegów
Magnifico II Premium
Partia zabiegowa do wyboru: twarz, szyja, okolica oka

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE MAGNIFICO II PREMIUM?

Magnifico II Premium to kompleksowe urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Wykorzystuje 5 nowoczesnych technologii: Bipolar RF: 3 różne częstotliwości RF, czyli 3 głębokości działania. Podczerwień: emitowana soczewskami wypukłymi Matrix Convex Lens. Podciśnienie: dwa tryby masażu podciśnieniowego. Masaż rolkami: dwie rolki mechaniczne. Liposukcja US+ RF: innowacyjne połączenie liposukcji kawitacyjnej z radiofrekwencją. Dzięki powyższym technologiom urządzenie stymuluje drenaż limfatyczny oraz przepływ krwi, zwiększa aktywność fibroblastów, usuwa zrosty w tkance łącznej, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa dotlenienie i regenerację skóry, przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych, ujędrnia skórę, stymuluje i wzmacnia efekty modelujące.
WSKAZANIA
Cellulit
Brak jędrności i napięcia skóry
Nadmiar tkanki tłuszczowej
PRZECIWWSKAZANIA
Ciąża; choroba nowotworowa; zaburzenia krzepnięcia krwi; zmiany skórne szczególnie w przebiegu chorób zakaźnych; uszkodzenia skóry i naczyń; zaburzenia czucia; choroby zakrzepowe; niewydolność krążenia; naczyniaki i tłuszczaki w miejscu zabiegowym; stany podgorączkowe i gorączka.
SERIA ZABIEGÓW
Wskazana jest seria minimum 6 zabiegów (zabieg raz w tygodniu).
WISHPRO- INFUZJA MAGNETYCZNA

W naszym salonie we Wrocławiu znajduje się profesjonalne urządzenie, które jako jedyne na świecie wykorzystuje unikalną Technologię Infuzji Magnetycznej i cztery różne głowice zabiegowe.
Zielona głowica- nowy wymiar mikrodermabrazji- unikalna metoda Double- Action polega na złuszczaniu skóry za pomocą dwóch czynników jednocześnie.
Zielona głowica- nowy wymiar mikrodermabrazji – unikalna metoda Double- Action polega na złuszczaniu skóry za pomocą dwóch czynników jednocześnie.
Złota głowica- prąd o natężeniu 500 μA- dla poprawy napięcia oraz silnego odżywienia skóry.
Czerwona głowica- silna regeneracja skóry technologią stworzoną przez NASA. Głowica wykorzystuje fototerapię za pomocą światła LED o długości 660 nm.
Niebieska głowica – udowodnione, lecznicze działanie światła niebieskiego LED o długości 420- 470 nm rozprawia się z najczęstszą przyczyną trądziku- bakteriami beztlenowymi. Światło niebieskie dodatkowo łagodzi oraz wycisza skórę co przyspiesza leczenie stanów zapalnych.
Infuzja magnetyczna w pierwszym etapie zabiegu wykorzystuje kapsułkę peelingującą- czyli połączenie oleju ze słodkich migdałów ze złuszczającymi silikonowymi mikrokryształkami. Wspomniana kapsułak kapsułka wykorzystywana w trakcie zabiegu, jakim jest infuzja magnetyczna, skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka, pobudza mikrocyrkulację, oraz rozświetla cerę. Dodatkowo bogactwo w witaminy A i E odmładza, odżywia skórę oraz działaantyoksydacyjnie.
Infuzja magnetyczna w drugim etapie zabiegu wykorzystuje kapsułkę indywidualnie dobraną do potrzeb skóry:
– Linia Natural: dedykowana dla skór młodych, wrażliwych i podrażnionych. Bazuje na olejach roślinnych, które wzmacniają naturalną barierę ochronną.
– Linia Infusion: dedykowana dla osób z pierwszymi oznakami starzenia. Linia bazuje na trzech składnikach aktywnych.
– Linia Age Process Control-kapsułki stworzone w celu kontrolowania i zatrzymania procesu starzenia się skóry spowodowanego czynnikami mechanicznymi, trybem życia, stresem i zanieczyszczeniami środowiska. Linia kierowana jest do osób ze skórą zniszczoną, odwodnioną, wrażliwą i silnie nadreaktywną.
Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zabieg, jakim jest infuzja magnetyczna, wykonywany w naszym salonie, który zlokalizowany jest w mieście Wrocław, jest idealnie dopasowany do ich indywidualnych preferencji.
WSKAZANIA

 • Dla każdego typu cery.
 • Skóra szara, pozbawiona blasku.
 • Skóra niedotleniona.
 • Skóra pozbawiona jędrności.
 • Zmarszczki, bruzdy.
 • Rozszerzone pory skórne.
 • Zmiany trądzikowe.
PRZECIWWSKAZANIA
 • Ciąża.
 • Choroby nowotworowe.
 • Metalowe implanty.
 • Ekstrakcja zęba.
 • Rozrusznik serca.
 • Choroby bakteryjne, grzybicze i wirusowe (opryszczka).
 • Przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym.
PRZED ZABIEGIEM
 • Po przyjściu do Salonu nasz personel poprosi Panią/ Pana o wypełnienie KARTY KLIENTA w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu.
PRZEBIEG ZABIEGU
 • Demakijaż.
 • Odświeżenie twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy głowicy z kapsułką peelingującą.
 • Masaż wybraną głowicą z odpowiednią kapsułką pielęgnacyjną.
 • Manualne wmasowanie pozostałości produktu.
SERIA ZABIEGÓW Warto wykonać minimum 8 zabiegów w serii (zabieg co tydzień). INNE Zabieg jest bardzo relaksujący, redukuje bóle napięciowe oraz stres. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji po zabiegu prosimy o natychmiastowy kontakt z Recepcją Salonu. CENNIK (cena za pojedynczą usługę)
 • Kapsułka peelingująca i kapsułka aktywna twarz, szyja, dekolt 290 zł.
 • Kapsułka aktywna twarz, szyja, dekolt 240 zł.