Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa bezinwazyjnie i bezboleśnie dostarcza skórze niezbędnych substancji odżywczych – ty leżysz, a twoja skóra staje się coraz młodsza i coraz piękniejsza. Zabieg ten jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na to, by zatrzymać młodość i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia się skóry. Dlatego właśnie najczęstsze wskazania do mezoterapii bezigłowej to profilaktyka przeciwzmarszczkowa. Za jego pomocą można też zmniejszyć zmarszczki, które już się pojawiły, zlikwidować bruzdę nosowo-wargową, usunąć szpecące plamy i przebarwienia. Ale mezoterapii tej może być poddana nie tylko twarz czy szyja i dekolt, lecz również ręce, brzuch, uda, pośladki, a nawet owłosiona skóra głowy. Dlatego często stosowana jest w celu zmniejszenia cellulitu, wygładzenia rozstępów i blizny, zmniejszenia  wiotkości skóry i ujędrnienia jej, a nawet modelowania sylwetki.

Mezoterapia bezigłowa to zabieg kosmetyczny, którego celem jest dostarczenie skórze substancji odżywczych. Do przeprowadzenia mezoterapii bezigłowej wykorzystuje się urządzenia wytwarzające prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Pod wpływem tych impulsów elektrycznych błony komórek skóry lepiej przepuszczają substancje aktywne, które z kolei mogą wniknąć w głębokie warstwy skóry.

Przeciwwskazaniami są wszelkie metalowe elementy w ciele (w tym zwłaszcza protezy i klamry), choroby serca i wszczepiony rozrusznik, epilepsja, choroby żył, cukrzyca, choroba nowotworowa i guzki niewiadomego pochodzenia. Zabieg nie może być wykonany również wtedy, gdy występuje nadwrażliwość skóry, jej stan zapalny, alergia na składniki kosmetyków, aktywna infekcja bakteryjna, wirusowa lub grzybicza. Nie jest on również dozwolony u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Cena: 350zł

Czas zabiegu: 30-60 minut

Znieczulenie: NIE

Czas utrzymania efektów:

Sugerowana seria:

Mezoterapia igłowa

Mezo iglowa

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry – czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem! Zabiegi te dają szybkie i widoczne efekty rewitalizujące. Dodatkowo roztwory wstrzykiwanych leków, blokując komórkowe sygnały przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii. W ostatnich latach za jej pomocą leczy się w szczególności cellulit, regeneruje i poprawia wygląd skóry oraz zapobiega łysieniu. 

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to metoda niechirurgiczna i w pełni naturalna, przynosząca długotrwałe rezultaty. Nie oznacza to jednak, że wystarczy jeden „magiczny zastrzyk”, by efekt utrzymał się na zawsze. Mezoterapia igłowa okazuje się skuteczna tylko wówczas, gdy stanowi serię zabiegów wykonywanych regularnie przez dłuższy okres. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej to ciąża, okres karmienia piersią,alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach, cukrzyca, opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne, choroby nowotworowe, autoimmunologiczne oraz przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu),

Cena: 350zł

Czas zabiegu: 30-60 minut

Znieczulenie: TAK

Czas utrzymania efektów: 4-12 miesięcy

Sugerowana seria: 3-6 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodnie

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

IMG-20211121-WA0006

 

Kwas hialuronowy to cudowne remedium na zmarszczki. Nie tylko je wypełnia, lecz także poprawia jakość skóry. Działanie rewitalizujące kwasu hialuronowego wynika ze zdolności wiązania wody w skórze i silnego jej nawilżania. Umiejętne zastosowanie wypełniacza sprawia, że wygładzają się m.in. bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, zmarszczki palacza, a także zmarszczki pionowe przy uszach, poziome zmarszczki gładziny czoła, lwia zmarszczka oraz zmarszczki na dekolcie.

Zabieg likwidacji zmarszczek wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego wymaga dokładnej analizy rysów twarzy, zarówno w spoczynku jak i w ruchu w trakcie pełnej mimiki. Chodzi o to, by osiągnąć symetryczny i naturalny efekt. Zlikwidowanie zmarszczki polega na wypełnieniu jej kwasem hialuronowym w formie gęstego, plastycznego żelu, który po wprowadzeniu cienką igłą lub kaniulą układa się niezwykle naturalnie. Jego zdolność wiązania wody sprawia powiększenie objętości preparatu i wypełnienie miejsca w rejonie występowania linii.

Zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowy efekt wygładzenia linii i bruzd. W ciągu 3-4 tygodni efekt gruntuje się i stabilizuje w formę ostateczną, po tym czasie jesteśmy w stanie ocenić rezultaty zabiegu. Zabieg sprawia, że zmarszczki przestają być widoczne lub spłycają się, a skóra w miejscu zastosowania kwasu jest lepiej nawilżona. Zawsze po wprowadzeniu kwasu hialuronowego należy unikać słońca, ekstremalnie wysokich temperatur (sauny, solarium), wszystkie te czynniki mogą spowodować zanikanie rozpad i resorpcję kwasu hialuronowego.

Przeciwwskazania do zabiegu to ciąża, okres karmienia piersią, skłonność do bliznowacenia oraz stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Cena: 600zł-800zł

Czas zabiegu: 30-90 minut

Znieczulenie: TAK

Czas utrzymania efektów: 12-24 miesięcy

Sugerowana seria: 1 zabieg

Zabieg modelowania i powiększania ust

Usta odgrywają znaczącą rolę w percepcji estetycznej twarzy, a powiększanie ust jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych. Do powiększania ust stosuje się nietrwałe wypełniacze skórne, takie jak kwas hialuronowy (HA).

Wypełniacze do ust, działają w celu tymczasowego zwiększenia lub przywrócenia objętości cienkich i starzejących się ust, aby poprawić ich ogólny rozmiar, kształt i symetrię. Mogą być również używane do wypełniania i wygładzania cienkich linii i zmarszczek otaczających usta, takich jak linie palacza, dla bardziej młodzieńczego i elastycznego wyglądu ust.

Wypełniacze z kwasu hialuronowego (HA) dają efekty najbardziej subtelne i naturalnie wyglądające. Kwas hialuronowy to substancja, która już naturalnie występuje w organizmie i odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu elastyczności i nawilżenia skóry i komórek tkanek miękkich przez całą młodość.

Kwas hialuronowy idealnie nadaje się do wygładzania drobnych zmarszczek i przywracania soczystej objętości zarówno w ustach, jak i wokół nich.

Efekty:

W zależności od wybranego produktu wypełniającego, Twój piękny wygląd i redukcja zmarszczek powinien utrzymywać się  od 6 do 18 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu to ciąża, okres karmienia piersią, skłonność do bliznowacenia oraz stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Cena: 750zł

Czas zabiegu: 30-90 minut

Znieczulenie: TAK

Czas utrzymania efektów: 12-24 miesięcy

Sugerowana seria: 1 zabieg

Karboksyterapia

 

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG KARBOKSYTERAPII?
III partie ciała (do wyboru: brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona).

Karboksyterapia to inaczej terapia dwutlenkiem węgla zwanym „cudownym gazem”.

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym i podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (przy użyciu niewielkiej igły),
który następnie przenika do okolicznych tkanek.

Dwutlenek węgla powoduje rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz przyspiesza proces tworzenia nowych sieci naczyń krwionośnych. Dzięki
temu zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Podczas zabiegu następuje stymulacja procesów mających na celu
zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze oraz przyspieszających
proces redukcji tkanki tłuszczowej. Dwutlenek węgla wprowadzony

śródskórnie częściowo zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Dodatkowo poprzez zwiększenie ukrwienia dochodzi do sprawniejszej pigmentacji co w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry.

Karboksyterapia to w 100% bezpieczny zabieg. Dwutlenek węgla jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Można powiedzieć, że karboksyterapia to „ekologiczny” czynnik terapeutyczny.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

(Ciąża; terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej; nowotwór oraz stosowanie chemioterapii; ciężka niewydolność nerek, płuc i serca; nadciśnienie tętnicze; przebyty udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego; zapalenie żył oraz zator płuc; cukrzyca; hemofilia; choroba Von Willebrand’a; padaczka; jaskra; skłonność do powstawania bliznowców; zmiany skórne- bakteryjne, wirusowe, grzybicze- na obszarze zabiegowym).

SERIA ZABIEGÓW

Wskazane jest wykonanie od 6 do 12 zabiegów (częstotliwość jeden lub dwa zabiegi w tygodniu).

INNE

Urządzenie używane w naszym salonie ma funkcję podgrzewania gazu co zmniejsza bolesność zabiegu.

Przez pewien czas po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie i obrzęk skóry. Możliwe jest również pojawienie się siniaków.

Przez dobę od zabiegu powinno się ograniczyć aktywność fizyczną. Do dwóch dni po zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny