Masaż antycellulitowy
Masaż antycellulitowy jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się cellulitu. Masaż antycellulitowy polega na uciskaniu umięśnionych części ciała na tyle mocno i rytmicznie, aby poprawić ukrwienie podskórnej warstwy tłuszczowej, pobudzić pracę układu limfatycznego oraz zwiększyć jędrność skóry. Dynamiczne ruchy mają działanie modelujące, czyli rozbijające nieprawidłowo rozmieszczone tkankę tłuszczową, którą nazywamy cellulitem. Masaż antycellulitowy ma również działania prozdrowotne, bo wspomaga usuwanie toksyn i innych zalegających pod skórą produktów przemiany materii.
Cena: 130zł
Czas zabiegu: 60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: natychmiastowe
Sugerowana seria: 1 zabieg
Masaż klasyczny
Masaż klasyczny to rodzaj masażu o bardzo długiej historii. Stosowano go już 3 tysiące lat temu w Chinach. Masaż klasyczny może pełnić różne funkcje. Choć jest relaksujący, wykorzystuje się go także w walce z różnymi chorobami i dolegliwościami. Masaż klasyczny przede wszystkim wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy. Udowodniono także, że masaż klasyczny pozytywnie wpływa na ludzką psychikę poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny, a także na skórę, która w wyniku tej techniki staje się bardziej jędrna. Wreszcie jedna z najważniejszych funkcji masażu klasycznego – zwiększenie elastyczności mięśni i ruchomości stawów.
Cena: 170zł
Czas zabiegu: 60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: natychmiastowe
Sugerowana seria: 1 zabieg
Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej. Masaże relaksacyjne są wykonywane na całym ciele lub też na poszczególnych jego częściach, np. wyłącznie na plecach, tylko na nogach, na twarzy, itp. Masaż relaksacyjny całościowy obejmuje plecy, nogi, ręce, brzuch, pośladki, klatkę piersiową, itd. Zwykle taki masaż zajmuje około godziny czasu.
Cena:
Czas zabiegu: 60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: natychmiastowe
Sugerowana seria: 1 zabieg
massage-5578598_640
Masaż KOBIDO
Masaż Kobido to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym i techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat. Kobido to masaż niezwykle skuteczny, a przy tym nieinwazyjny i naturalny. Ma w sobie wiele technik manualnych, dzięki czemu działa powierzchniowo, ale też w głębszych warstwach skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi, a także na poziomie mięśni. Masaż ten uaktywnia nerwy twarzy co prowadzi do naturalnego liftingu twarzy. Dzięki różnej, przemiennej intensywności masowania, zmniejsza się napięcie mięśni mimicznych, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Podnosi owal twarzy, poprawia jędrność i napięcie skóry a także wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę.
Efekty zauważalne są już po pierwszym razie jednakże aby utrzymać efekt a nawet go pogłębić wskazane jest wykonanie serii 12 masaży, optymalnie 2 razy w tygodniu. Po takiej serii zalecane są masaże przypominające co jakiś czas.
Cena: 150zł
Czas zabiegu: 60 minut
Znieczulenie: NIE
Czas utrzymania efektów: Po serii -zabiegi przypominające
Sugerowana seria: 12 zabiegów