Lipolaser Xante
Partia zabiegowa do wyboru: brzuch, boczki (tył), pośladki, uda, ramiona

NA CZYM POLEGA ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM LIPOLASER XANTE ?

Lipolaser Xante polega na zastosowaniu wiązki laserowej w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej. Wnikając w głąb skóry, wiązka lasera powoduje zwiększenie przenikalności błony komórkowej adipocytów. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają skurczeniu, a zawarty w nich płynny tłuszcz zostaje uwolniony do przestrzeni międzykomórkowej, skąd jest stopniowo usuwany w drodze naturalnych procesów metabolicznych organizmu. Efektem jest widoczna poprawa obwodów ciała. W porównaniu z konwencjonalną liposukcją, zabiegi przy zastosowaniu Lipo Lasera posiadają szereg zalet. Zabieg jest zdecydowanie mniej inwazyjny i bezpieczniejszy. Można powrócić do normalnego życia w znacznie krótszym czasie. Dodatkowo promieniowanie lasera pobudza wytwarzanie kolagenu, prowadząc do wzmocnienia skóry. Zabiegi przy użyciu Lipo Lasera są niemal bezinwazyjne, choć zależy to w dużej mierze od objętości tkanki tłuszczowej. Urządzenie pozwala na skuteczne usuwanie złogów tłuszczu, poprawiając kontur sylwetki i redukując cellulit. Aparat znajduje zastosowanie w zabiegach wyszczuplania i ujędrniania skóry u pacjentów o umiarkowanej lub średniej zawartości tkanki tłuszczowej, lecz nie nadaje się do usuwania bardzo dużych i nierównomiernych złogów tłuszczowych.
PRZECIWWSKAZANIA
Choroby serca, nadciśnienie, rozruszniki serca; ostre stany zapalne, astma, zakrzepica żył głębokich, wole; nowotwory; zaburzenia krzepnięcia krwi; otwarte rany; ciąża, laktacja; implanty plastikowe, metalowe lub silikonowe, w tym dentystyczne i piersi; zaburzenia układu odpornościowego; nadwrażliwość lub niedowrażliwość na temperaturę;
objawy mogące sugerować niezdiagnozowaną chorobę.
SERIA ZABIEGÓW
Warto wykonać minimum 8 zabiegów w serii (dwa zabiegi w tygodniu).
Magnifico II Premium
Partia zabiegowa do wyboru: brzuch, boczki, pośladki, uda, ramiona

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE MAGNIFICO II PREMIUM?

Magnifico II Premium to kompleksowe urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Wykorzystuje 5 nowoczesnych technologii:
Bipolar RF: 3 różne częstotliwości RF, czyli 3 głębokości działania.
Podczerwień: emitowana soczewskami wypukłymi Matrix Convex Lens.
Podciśnienie: dwa tryby masażu podciśnieniowego.
Masaż rolkami: dwie rolki mechaniczne.
Liposukcja US+ RF: innowacyjne połączenie liposukcji kawitacyjnej z radiofrekwencją.
Dzięki powyższym technologiom urządzenie stymuluje drenaż limfatyczny oraz przepływ krwi, zwiększa aktywność fibroblastów, usuwa zrosty w tkance łącznej, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa dotlenienie i regenerację skóry, przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych, ujędrnia skórę, stymuluje i wzmacnia efekty modelujące.
WSKAZANIA
Cellulit
Brak jędrności i napięcia skóry
Nadmiar tkanki tłuszczowej
PRZECIWWSKAZANIA
Ciąża; choroba nowotworowa; zaburzenia krzepnięcia krwi; zmiany skórne szczególnie w przebiegu chorób zakaźnych; uszkodzenia skóry i naczyń; zaburzenia czucia; choroby zakrzepowe; niewydolność krążenia; naczyniaki i tłuszczaki w miejscu zabiegowym; stany podgorączkowe i gorączka.
SERIA ZABIEGÓW
Wskazana jest seria minimum 6 zabiegów (zabieg raz w tygodniu).